Основная мысль поэмы Пантелеймона Кулиша "Трое искателей" - размышление о подлинных ценностях и правильном пути для людей.

Народ, поднявшийся из "разбойников великих" и не имеющий чести, прячущий родное слово, как вор, должен вернуться к культуре, стать другим - такова главная идея лирического героя. Для него стремление к материальным благам и славе - суета, ведь главное в жизни - тишина и книжный уют, гармония с собой и присутствие любимого человека, который "солнцем доброты" будет сиять в трудные минуты.

Книга "Троє схотінок" - це роздуми над справжніми цінностями та правильним шляхом для людей, які лежать в основі поезій Пантелеймона Куліша "До рідного народу" і "Троє схотінок". Головна думка ліричного героя полягає в тому, що народ, який втратив честь і тепер живе як злодій, повинен повернутися до своїх коренів, до культури, і змінитися. Для нього матеріальні блага та слава є пусткою, оскільки головне в житті - це спокій, затишок у книгах, гармонія з самим собою і присутність коханої людини, яка буде як сонце доброти у важкі моменти.

Электронная Книга «Троє схотінок» написана автором Пантелеймон Кулиш в году.

Минимальный возраст читателя: 12

Язык: Украинский

Серии: Шкільна програма


Описание книги от Пантелеймон Кулиш

Роздуми над справжніми цінностями і над вірним шляхом для людей лежать в основі поезій Пантелеймона Куліша «До рідного народу» і «Троє схотінок». Народ, який постав із «розбишак великих» і не має честі, що тулиться з рідним словом, мов злодій, мусить повернутися до культури, стати іншим – така головна думка ліричного героя. Для нього прагнення матеріальних благ і слави є суєтою, адже головне в житті – тиша і книжковий затишок, гармонія з собою і присутність коханої людини, яка «сонцем доброти» сяятиме у важкі хвилини.



Похожие книги

Информация о книге

  • Рейтинг Книги:
  • Автор: Пантелеймон Кулиш
  • Категория: Зарубежная классика
  • Тип: Электронная Книга
  • Возрастная категория: 12+
  • Язык: Украинский
  • Из Серий: Шкільна програма
  • Издатель: Мультимедийное издательство Стрельбицкого