Книга "Стратегия самобытности" посвящена интеграции знаний в процессе личностного развития, который переходит от "линейного" к "объемному" пути. Автор использует свой опыт, чтобы выделить принципы последовательного использования техник разных традиций для построения стратегии личностного развития. Они отрабатываются на семинарах автора, где изучаются различные восточные культурные традиции на уровне духовной практики в сочетании с западными системами трансформации. Применение принципов стратегии объясняется на примере различных методологий просвещения "своими силами", без полагания надежды на учителей. Книга предназначена для тех, кто практикует самостоятельное мышление, полную веротерпимость, способность находить единство в многообразии и сводить единичное к общему.
Книга "Стратегія самобутності" описує процес інтеграції знань у шляху особистісного розвитку, який переходить від "лінійного" до "об'ємного" підходу. Автор розглядає власний досвід і виділяє принципи послідовного використання технік з різних традицій з метою створення стратегії особистісного зростання. Ці принципи були випробувані автором на семінарах, де він досліджував східні культурні традиції в контексті духовної практики, а також їх взаємодію з західними системами трансформації. Книга пояснює застосування стратегічних принципів на прикладі різних методологій самопізнання та просвітлення, розвиваючи власні сили і не залежачи виключно від наставників. Вона адресована людям, які мають незалежне мислення, терпимість до різних поглядів, вміння бачити єдине в різноманітності та знаходити загальне в окремих деталях.
Эта книга о стратегии самобытности.
Электронная Книга «Стратегія самобутності» написана автором Атма Ананда в году.
Минимальный возраст читателя: 16
Язык: Украинский
Описание книги от Атма Ананда
Книга присвячена інтеграції знання в процесі здобуття, який перетворюється з «лінійного» в «об'ємний» Шлях. Рефлексія власного досвіду дозволяє авторові виділити принципи послідовного вживання техніки різних традицій для побудови стратегії особистісного розвитку. Вони відпрацьовуються на семінарах автора з дослідження різних східних культурних традицій на рівні духовної практики, у зв'язку із західними системами трансформації. Застосування принципів стратегії пояснюється в книзі на прикладі різноманітних методологій просвітлення «своїми силами» без покладання надії на вчителів. Книга призначена для тих, що практикують з самостійним мисленням, повною віротерпимістю, умінням знаходити єдине в різноманітті та зводити одиничне у загальне.