Книга Люди (та, або) чи (як, не) свині занурює читача в думки про те, наскільки далеко людство віддалилося від природи. Автор наголошує на тому, що людина не просто залежна від світу, а й підкорюється законам живої матерії, так само як і всі інші організми на планеті. Книга описує, як людина залежна від кисню, їжі та води для свого існування, а також про те, як інстинкт відтворення впливає на життя кожної людини. Автор звертає увагу на те, що, незважаючи на те, що людина розумніша за більшість інших істот, вона так само підкоряється законам природи. Книга порушує тему взаємозв'язку між людиною та природою, що робить її цікавою для всіх, хто цікавиться екологією та філософією.
Люди (та, або) чи (як, не) свині - книга, которая заставляет задуматься о том, насколько мы отдалились от естественного мира и стали частью технологичного прогресса. Автор показывает, насколько люди зависимы от окружающей среды и как законы природы влияют на нашу жизнь. Книга описывает, как важно для людей дышать кислородом, питаться и пить воду, чтобы выживать. Автор обращает внимание на то, как инстинкт размножения определяет жизнь каждого человека и как мы рождаемся, растем, стареем и уходим из этого мира, так же как и все другие живые организмы. Книга поднимает важную тему о том, как взаимодействуют люди и природа, и как важно сохранять баланс в этой системе. Она заставляет задуматься о том, насколько мы стали похожи на свиней, следуя за потребностями материального мира, и как нам важно вернуть связь с природой, чтобы сохранить нашу планету для будущих поколений.
Электронная Книга «Люди (та, або) чи (як, не) свині» написана автором Василь Усатенко в году.
Минимальный возраст читателя: 16
Язык: Украинский
Описание книги от Василь Усатенко
Ми не так далеко пішли від природи, як нас у цьому намагаються запевнити. Люди не просто залежні від навколишнього світу, а й, безперечно, підкорюються законам існування живої матерії. Що хвилини людина дихає, споживаючи кисень і виштовхуючи вуглекислоту. Декілька разів на день, для подальшого повноцінного життя, необхідно спожити більш менш якісну їжу та відновлювати вологу. Напевно, немає такої особистості яка б не відчувала нестримного поклику, хоча й замаскованого, до відтворення. Ото ж люди народжуються, дорослішають, старіють і відходять у вічність, так само як більшість істот у цьому мудрому світові, не дивлячись на те, що ми набагато розумніші від усіх відомих організмів. Як що розглянути будь яку екосистему, будь то амазонські хащі чи пустельні дюни, легко відмітити залежність усіх мешканців одне від одного. Таку ж збалансовану систему створила навколо себе людина.