Ось мій опис книги українською мовою:
"Маруся Богуславка" та "Буря на Чорному морі" - це українські народні думи, яскраві зразки класичного давнього українського епосу. Легендарна Маруся Богуславка - смілива дівчина, героїня, яка визволила козаків з полону. В основі думи "Буря на Чорному морі" - історія про двох братів, які розкаюються у своїх гріхах. Для українських народних дум характерна пісенна ритміка, адже вони виконувалися народними співцями-кобзарями у речитативній манері. Ці твори є чудовим взірцем давньої української словесності.
«Українські народні думи» - це збірка класичних давніх українських епосів, серед яких «Маруся Богуславка» та «Буря на Чорному морі». У першій думі розповідається про сміливу дівчину Марусю Богуславку, яка звільнила козаків з полону. У другій - історія про двох братів, які каються у своїх гріхах. Українські народні думи відрізняються пісенною ритмікою і виконувалися народними співцями речитативом. Ця збірка є важливою частиною української культури та літератури.
"Українські народні думи" - це збірка класичних давніх українських епосів, яку складають такі твори, як "Маруся Богуславка" та "Буря на Чорному морі". У першій думі розповідається про смілу дівчину Марусю Богуславку, яка визволяє козаків з полону, а в другій - про двох братів, які каються у своїх гріхах. Усі твори відрізняються пісенною ритмікою, яка була характерною для народних дум, які виконувалися народними співцями речитативом.
Электронная Книга «Українські народні думи» написана автором Коллектив авторов в году.
Минимальный возраст читателя: 6
Язык: Украинский
Описание книги от Коллектив авторов
«Маруся Богуславка» та «Буря на Чорному морі» – народні думи, зразки класичного давнього українського епосу. Легендарна Маруся Богуславка – це смілива дівчина, яка визволила козаків з полону. Історія про двох братів, які каються у своїх гріхах – в основі твору «Буря на Чорному морі». Для українських народних дум характерна пісенна ритміка, оскільки вони виконувалися народними співцями речитативом.