"Справжня історія пізнього Нового часу" - книга українського журналіста та медіаменеджера Олексія Мустафіна про зміни, які відбулися у світі з початком Великої французької революції, розвитком фабричної промисловості та залізниць. Книга дає відповіді на питання про те, чому абсолютні монархії поступилися місцем національним державам, де народилися ідеї лібералізму, націоналізму та соціалізму, для кого пошили перші джинси та хто створив перший автомобіль. Крім того, книга розповідає про те, коли замість вальсу почали танцювати танго, чим намагалися вразити сучасників імпресіоністи й авангардисти, чи дійсно мак та хінін допомогли колоніальним загарбанням, і навіщо винахідник динаміту заснував премію миру. Книга допоможе зрозуміти "логіку історії" та дізнатися багато цікавих фактів.
Автор книги - Алексей Мустафин - известный украинский журналист и медиа-менеджер, генеральный директор телеканала “Мега”. Окончил педагогический университет имени Драгоманова. Работал журналистом в издании “УНИАН-еженедельник”, журналах “Пост-шаг”, “День”, “Киевский телеграф”, “Профиль”, “Зеркало недели” и на телеканале “1+1”. Возглавлял службы новостей на каналах “Интер” и СТБ. Также является автором телевизионных фильмов.
“Настоящая история позднего Нового времени” - это книга о том, как изменился современный мир с началом Великой французской революции.
Электронная Книга «Справжня історія пізнього Нового часу» написана автором Олексій Мустафін в 2017 году.
Минимальный возраст читателя: 0
Язык: Украинский
Описание книги от Олексій Мустафін
Олексій Мустафін – відомий український журналіст і медіаменеджер, генеральний директор телеканалу «Мега». Закінчив педагогічний університет імені Драгоманова (історичний факультет). Працював журналістом у виданні «УНІАН-тижневик», часописах «Пост-Поступ», «День», «Київський телеграф», «Профіль», «Дзеркало тижня», на телеканалі «1+1». Очолював служби новин на каналах «Інтер» і СТБ. Автор телевізійних фільмів . «Справжня історія пізнього Нового часу» – це книжка про те, як змінився сучасний світ з початком Великої французької революції, появою фабричної промисловості та залізниць. Чому абсолютні монархії поступилися місцем національним державам? Де народилися ідеї лібералізму, націоналізму та соціалізму? Для кого пошили перші джинси і хто створив перший автомобіль? Коли замість вальсу почали танцювати танго? Чим намагалися вразити сучасників імпресіоністи й авангардисти? Чи справді мак та хінін допомогли колоніальним загарбанням? І навіщо винахідник динаміту заснував премію миру? Відповіді на ці та багато інших питань дозволяють не лише дізнатися про цікаві факти, але й зрозуміти «логіку історії».