"Син Вовка" - збірка творів відомого письменника Джека Лондона, яка складається з циклів "Син Вовка", "Діти Морозу" і оповідання "Бог його батьків". У цих творах Лондон розповідає про індіанську культуру, традиції честі та обов'язку, а також досліджує жіночий характер, який є складним і багатогранним.
Оповідання "Син Вовка" розповідає про боротьбу індіанців проти "синів вовка", які відбирають у них найцінніше - жінок. Ця книга відображає жорстоку сутичку, де завоювання жінки набуває вигляду первісної боротьби за самку. Твір відтворює крик душі індіанського народу та одночасно святкує перемогу білої людини.
Оповідання "Бог його батьків" порушує тему місіонерства, показуючи наслідки конфліктів, кровопролиття та страждань, які виникають через релігійну нетерпимість. Автор ставить питання, скільки людей було вбито і скільки крові було пролито через впевненість у тому, що один бог кращий за інших.
Цикл "Діти Морозу" включає оповідання, такі як "Закон життя", "Брехун Нам-Бок", "Білошкіра Лі Ван" та інші. У цих творах зображено людину, яка залишилася наодинці з собою. Вона стикається з нелегкими випробуваннями, які загрожують її існуванню. Північ стає найсуворішим випробуванням для людської природи і виявляє потенціал, що знаходиться в людині.
"Син Вовка" - це захоплююча збірка творів, яка досліджує глибинні теми і пропонує читачеві відчути дух і культуру індіанського народу, а також роздумати над важливими питаннями людського існування.
В сборник вошли известные произведения циклов «Сын Волка», «Дети Мороза», а также рассказы «Бог его отцов». Джек Лондон знакомит читателей с индейской культурой, ее традиционными понятиями чести и долга, описывает женский характер, сложный и подчас противоречивый. В рассказе «Сын Волки» индейцы пытаются противостоять «сыновья волка», которые, кроме земли, отбирают у них самое дорогое – женщин. В жестокой схватке завоевания девушки становится похожим на изначальную борьбу за самку организма. Этот произведение, как крик души индейского народа и торжество белого человека. Тема миссионерства нарушена в рассказе «Бог – наш отец». Сколько человек убито, сколько крови было пролито из-за того, что якобы один бог лучше другого. К циклу «Дети Морозы» вошли рассказы «Закон жизни», «Лгун Нам-Бока», «Белая кожа Ли Ван» и другие. Здесь изображена человек одна с собой. У нее есть возможность испытать себя в непростых схватках с обстоятельствами, угрожающими ее существованию. Север становится самым строгим в житии испытанием возможностей, заложенных в человеке.
В сборник вошли известные произведения циклов «Сын волка», «Дети мороза», а также рассказы «Бог его отцов». Джек Лондон знакомит читателей с индейской культурой, ее традиционными понятиями чести и долга, описывает женский характер, сложный и подчас противоречивый. В рассказе «Сын волка» индейцы пытаются противостоять «сынам волка», которые, кроме земли, отбирают у них самое дорогое – женщин. В жестокой борьбе за завоевание девушки это становится похожим на поединок за самку. Этот труд как крик души индейского народа и триумф белого человека. Тема миссионерства затронута в рассказе «Бог его родителей». Сколько было убито людей, сколько крови было пролито из-за того, что один бог как будто был лучше других. Цикл «Дети Мороза» включает рассказы «Закон жизни», «Лжец Нам-Бо», «Белая шкурка Ли ван» и другие. Здесь изображена человек один на один с собой. Она имеет возможность испытать себя в нелегкой борьбе с обстоятельствами, угрожающими ее существованию. Север становится самым суровым испытанием возможностей, заложенных в человеке.
Электронная Книга «Син Вовка» написана автором Джек Лондон в 1899, 1901, 1902 году.
Минимальный возраст читателя: 12
Язык: Украинский
Серии: Зарубіжні авторські зібрання
ISBN: 978-966-03-9086-7
Описание книги от Джек Лондон
У збірку ввійшли відомі твори циклів «Син Вовка», «Діти Морозу», а також оповідання «Бог його батьків». Джек Лондон знайомить читачів з індіанською культурою, її традиційними поняттями честі та обов’язку, описує жіночий характер, складний і часом суперечливий. В оповіданні «Син Вовка» індіанці намагаються протистояти «синам вовка», які крім землі відбирають у них найдорожче – жінок. У жорстокій сутичці завоювання дівчини стає схожим на первісну боротьбу за самку. Цей твір як крик душі індіанського народу і торжество білої людини. Тему місіонерства порушено в оповіданні «Бог його батьків». Скільки було вбито людей, скільки крові було пролито через те, що один бог нібито краще за інших. До циклу «Діти Морозу» увійшли оповідання «Закон життя», «Брехун Нам-Бок», «Білошкіра Лі Ван» та інші. Тут зображено людину наодинці з собою. Вона має можливість випробувати себе в нелегкій боротьбі з обставинами, що загрожують самому її існуванню. Північ стає найсуворішим у житті випробуванням можливостей, закладених у людині.