Ось мій варіант переказу опису книги "Пармський монастир" Стендаля:
Стендаль (справжнє ім'я Анрі Марі Бейль) - один з найвідоміших французьких письменників 19 століття. Його називали "новим Коперніком в астрономії серця" за глибоке розуміння людської психології.
Брав участь у наполеонівських війнах в Італії і створив чудовий образ цієї країни в одному зі своїх шедеврів - романі "Пармський монастир". У творі органічно поєднуються романтизм і реалізм. Автор показує, що в роздробленій Італії початку 19 століття немає місця для таких вільних натур, як головний герой Фабриціо дель Донго - людей з багатою уявою, палкими почуттями і прагненням щастя. Витончене зображення героїв дає підстави назвати "Пармський монастир" найпоетичнішим твором Стендаля.
Стендаль (1783-1842), один из наиболее известных французских писателей XIX века, был назван Стефаном Цвейгом «новым Коперником астрономии сердца» и знатоком человеческой души. Участник наполеоновских войн, в том числе в Италии, создал великолепный образ этой страны в своем шедевре “Пармский монастырь”, где романтизм сочетается с реализмом. В романе автор показывает, что в раздробленной Италии первой трети XIX века нет места таким людям, как главный герой Фабрицио del Dongo, людям с свободной душой.
Электронная Книга «Пармський монастир» написана автором Стендаль в 1839 году.
Минимальный возраст читателя: 16
Язык: Украинский
Серии: Бібліотека світової літератури
ISBN: 978-966-03-5103-5, 978-966-03-9092-8
Описание книги от Стендаль
Стендаль (Анрі Марі Бейль, 1783–1842) – один з найвідоміших французьких письменників ХІХ століття. Стефан Цвейг назвав його «новим Коперником в астрономії серця» і великим знавцем людської душі.
Будучи учасником наполеонівських війн, зокрема й в Італії, Стендаль створив чудовий образ цієї країни в одному із своїх шедеврів – романі «Пармський монастир», де органічно поєдналися романтизм і реалізм. Автор показує, що в роздрібненій Італії першої третини ХІХ століття немає місця таким людям, як головний герой Фабріціо дель Донго, людям з вільною душею і багатою уявою, з палкими почуттями і таким самим прагненням щастя. Витончене зображення Стендалем героїв роману дає змогу назвати «Пармський монастир» найпоетичнішим твором письменника.