Ось мій варіант опису книги "Нам воно святе! Пісні січових стрільців":
Українська пісня стала невід'ємною частиною життя січових стрільців, загони яких до останку боролися з російськими загарбниками у 1914-1918 роках. Духовні спадкоємці найкращих традицій українського війська спочатку охоче співали народні пісні, а незабаром у стрілецькому середовищі з'явилися десятки власних творів, що виховували у народі патріотизм, почуття національної гідності, високу духовність.
Потім на кожну з цих пісень було накладено майже 70-річне радянське табу. Вперше в історії України зібрано майже всі пісні січових стрільців в одній книзі (оригінали взято з видань 1920-х років). Вперше віддано належне авторам (їх аж 24) - у більшості творів, які досі вважалися народними, тепер заслужено названо їхніх справжніх творців слів і мелодій.
Ні під час Другої світової війни, ні у теперішній війні з Росією українці не мали стільки незабутніх і нев'янучих пісень, скільки їх було написано талановитими митцями січового стрілецтва, більшість з яких вважаються народними.
Хай дасть Господь зберегти і примножити цей дорогоцінний пласт нашої культури, який завжди був і залишиться золотими сторінками нашої історії.
Святыньо нам! Песни сечевых стрельцов (сборник) Автор: группа авторов.
Электронная Книга «Нам воно святе! Пісні січових стрільців (збірник)» написана автором Группа авторов в 2016 году.
Минимальный возраст читателя: 12
Язык: Украинский
Описание книги от Группа авторов
Рідна пісня стала невід’ємною частиною життя Українських січових стрільців, загони яких до останку змагалися з російськими поневолювачами у 1914–1918 роках. Духовні спадкоємці кращих традицій українського війська спочатку залюбки співали народні творіння, а невдовзі в стрілецькому середовищі народилися десятки своїх пісень, які виховували в народі патріотизм, почуття національної гордості, високу духовність.
Потім на кожну пісню було накладено майже 70-літнє радянське табу. Уперше в історії України зібрано майже всі пісні в одній книзі (оригінали взято з видань 1920-х років), уперше віддано належне авторам (їх аж 24): у більшості творів, які досі вважалися народними, тепер заслужено названо своїх творців віршів та мелодій.
Ні в Другу світову війну, ні у теперішній війні з Росією українці не мали стільки незабутніх та нев’янучих пісень, скільки їх було написано талановитими митцями січового стрілецтва, більшість з яких вважаються народними.
Дав би Господь зберегти і примножити цей дорогоцінний пласт, який завжди був і залишиться золотими сторінками сивої давнини.