"Господар колодязів" - це збірка трьох повістей Марини та Сергія Дяченків, яка включає в себе "Господаря колодязів", "Зелену карту" і "Землю веснарів". Кожна з цих повістей пропонує нам унікальний "світ Дяченків".
"Зелена карта" - це історія сучасного світу, Києва 1990-х років, з його проблемами та збентеженістю людей. У "Господарі колодязів" ми потрапляємо до фантастичного світу з його магією та дивовижними створіннями: ельфушами, королевою верхівців і середньовічними князівствами, що ведуть війни між собою. "Земля веснарів" на перший погляд є детективною історією про пошук вбивці, яка перетворюється на зіткнення різних цивілізаційних моделей, коли люди зіштовхуються з незрозумілим, відразливим і небезпечним.
Однак, у всіх цих повістях головним є не зовнішня сюжетна лінія, а глибоке проникнення в сутність людської душі, в те, що не можна побачити, але потрібно зрозуміти, щоб ці різні, але схожі за людськими переживаннями світи збереглися, а не розпалися на порох.
Электронная Книга «Господар колодязів» написана автором Марина и Сергей Дяченко в 2001,2000,2006 году.
Минимальный возраст читателя: 18
Язык: Украинский
Серии: Світи Марини та Сергія Дяченків
Описание книги от Марина и Сергей Дяченко
До нашої книжки увійшли три повісті Марини та Сергія Дяченків: «Господар колодязів», «Зелена карта», «Земля веснарів». Вони дійсно являють нам різні «світи Дяченків».
«Зелена карта» – розповідь про наш сучасний світ, Київ 1990-х з його труднощами і розгубленістю людей, а «Господар колодязів» – це вже світ фентезі – з його магією, дивовижними створіннями: ельфушами, королевою верхівців і майже середньовічним буттям князівств, що ворогують між собою. «Земля веснарів», на перший погляд, це детективна історія пошуку вбивці, яка перетворюється на розповідь про зіткнення різних цивілізаційних моделей, коли люди стикаються з чимось їм незрозумілим і, як їм здається, огидним і небезпечним. І тому представники цих світів, як би їм не хотілося співпрацювати мирно одне з одним, не можуть знайти спільної мови. І тільки бажання знайти вбивцю (хоча і з різними наслідками для нього), щоб не карали безвинних, веде до виникнення хоч якогось розуміння іншого світу.
Але головним у всіх повістях є не зовнішня, так би мовити, сюжетна лінія, а глибоке проникнення у сутність людської душі, у те, чого не можна побачити, але так потрібно зрозуміти, щоб ці такі різні, однак такі подібні за людськими переживаннями світи збереглися, а не розсипалися на порох…