Чому люди більше не літають - книга, яка задає філософські питання про сутність людського буття та його місце в світі. Автор піднімає такі теми, як ідентичність людини, її місія в житті, сутність добра та зла, наші стосунки зі світом навколо нас. Книга містить алегорично-містичні роздуми, які допомагають читачеві відчути глибину і значення життя. Автор переконує, що відповіді на всі ці питання ми можемо знайти у самих собі, якщо тільки зупинитись і прислухатись до голосу своєї душі. Книга Чому люди більше не літають запрошує читача на подорож в світ філософії, де кожна сторінка розкриває нові ідеї та думки, спонукаючи задуматись над сутністю людського буття та його ролью в світі.
Чому люди більше не літають - это книга, которая заставляет задуматься о главных вопросах жизни и нашей роли в ней. Автор ставит перед нами философские вопросы о смысле жизни, нашем месте в мире, нашей идентичности и миссии. Книга также затрагивает вопросы добра и зла, души и ее присутствия во всем живом и неживом. Она наполнена аллегорическими сентенциями, которые заставляют нас задуматься о глубине нашего существования и о том, что находится за пределами наших повседневных забот. Автор призывает нас прислушаться к тишине нашей души, чтобы найти ответы на все вопросы, которые волнуют нас. Книга Чому люди більше не літають - это путешествие в самое глубокое ядро нашего бытия, которое помогает нам переосмыслить нашу жизнь и найти ответы на вопросы, которые мы задаем себе ежедневно.
Электронная Книга «Чому люди більше не літають» написана автором Володимир Коваленко в году.
Минимальный возраст читателя: 16
Язык: Украинский
Описание книги от Володимир Коваленко
Хто ми? Як живемо? Чому живемо саме так? Чому виникають саме такі проблеми? Якої думки оточення про нас? А якщо це оточення неживе, або, скажімо, умовно живе? Яка місія людства загалом та кожної людини окремо? Що таке добро і що таке зло? Що таке душа та чи є вона у тварин, рослин, речей? Автор певен, що всі питання, як і всі відповіді на них знаходяться в душі у кожного. Аби почути їх, треба зупинитись і прислухатись до тихої музики власної душі. Твори, які увійшли в збірку, теж пошук. Алегорично-містична сентенція думок і почуттів, образів, які оживають і занурюють у різні світи.